UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8559075
*
nr 855 9075
Väggur
Förgylld, höjd: 62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 oktober 2013
kl 20:19:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 20:02:51
1
100 kr
24/10 20:12:27
2
150 kr
25/10 18:35:24
3
400 kr
27/10 10:42:23
4
300 kr
27/10 10:48:48
4
500 kr
27/10 11:25:41
3
600 kr
28/10 17:35:16
5
800 kr
28/10 17:38:04
3
800 kr
28/10 17:39:06
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggur
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:07
*
Väggur
nr 855 9075
Väggur
Förgylld, höjd: 62 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 oktober 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/10 20:02:51 | 1 | 100 kr |
24/10 20:12:27 | 2 | 150 kr |
25/10 18:35:24 | 3 | 400 kr |
27/10 10:42:23 | 4 | 300 kr |
27/10 10:48:48 | 4 | 500 kr |
27/10 11:25:41 | 3 | 600 kr |
28/10 17:35:16 | 5 | 800 kr |
28/10 17:38:04 | 3 | 800 kr |
28/10 17:39:06 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggur
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:07